• فروش محصولات این شرکت درکلیه استانها قابل ارائه می باشد و کلیه خدمات صرفا از طریق  وب سایت  ما انجام پذیر خواهد بود
  • فرصت خرید پیشنهادات شگفت انگیز  15 روز  می باشد و سپس به قیمت قبل باز می گردد
  • قابل توجه مشتریان : جهت نصب،راه اندازی و آموزش کالای خریداری شده در تهران ازمشتری هزینه ای دریافت نخواهدشد
  • خدمات ویژه : کلیه محصولات خریداری شده توسط مشتریان پس از تحویل در صورت عدم استفاده تا  20 روز  قابل تعویض می باشد
  •  کلیه کالاهای رسمی این شرکت را تنها با بسته بندی و  کارت گارانتی ویژه ی ( D.T.A.P ) دریافت نمایید
  • نمایندگی محصولات میلواکی، نمایندگی محصولات کروز، نمایندگی محصولات روکر، نمایندگی محصولات متاش ، نمایندگی محصولات Yixing
  • نمایندگی فروش انواع pH متر، EC متر، پمپ خلا، حمام اولتراسونیک ، رفراکتومتر، اسپکتروفتومتر، دستگاه اندازه گیری نقطه ذوب، کلونی کانتر، COD راکتور، پلاریمتر، سانتریفیوژ، آون ، بن ماری، میکسرهماتولوژی، روتولب ، شیکر
نگاه کوتاه
دستاوردها
نمودار سازمانی
 
  نگاه کوتاه

شرکت دی تجهیز آریان پایا (دی.تی.ای.پی) در زمینه ارایه تجهیزات و ملزومات أزمایشگاهی با استفاده از بهترین متد دستگاهی تأسیس شده است و با انتخاب کارخانجات معتبر بین المللی در زمینه تولید تجهیزات آزمایشگاه تحقیق وتوسعه که با استاندارد های بالایی درصنعت، پالایشگاه ها،دانشگاه ها،داروسازی ها،موسسات تحقیقاتی و آموزشی، صنایع غذایی،صنایع تولید شکر، صنایع نوشیدنی و کنستانتره و ... برخوردارند فعالیت خود را آغاز نموده است

(دی.تی.ای.پی) توسط شخصی که با استفاده از تجربیات از آزمایشگاه شیمی و فیزیک و علوم و صنایع دستگاهی درایران طی یازده سال گذشته به دست آورده بود تأسیس شده است.

(دی.تی.ای.پی) بهترین سرویس های خود را مشمول بر شرایط توصیف شده درتمامی نقاط کشور در زمینه تأمین و نگهداری و نصب و راه اندازی،خدمات فنی، ارایه گواهی (IQ-OQ-PQ) در کاربری های مختلف برای محصولات کمپانی های فوق را متعهد گردیده و نیز خدمات مشاوره ای را در مکان مشتریان به نحو احسن انجام داده است.

محصولات این شرکت شامل دستگاه های آنالیزور های فیزیکی مایعات و محلول ها،سیستم های آناتکنیکال و ملزومات قابل استفاده در أزمایشگاه های عمومی،سیستم های ابزار دقیق با تکنولوژی بالا،تست آب و مایعات،تست جامدات،میکروسکوپ تخصصی و حرفه ای،پمپ های خلاء،ست فیلتراسیون و ... می باشد.

تیم بخش فروش ، مهندسین خدمات و پشتیبانی این شرکت، قادر خواهند بود که کلیه ی اعضای مجموعه فروش و پشتیبانی در دیگر استان های کشور را با بهترین خدمات حمایت نمایند.

این شرکت و دیگر نمایندگان و کمپانی ها، خدمت رسانی به مصرف کننده را خط مش اهداف کاری خود قرار داده و آماده ارایه بهترین خدمات و پشتیبانی جهت مشتریان می باشد.

هدف این شرکت جلب رضایت کامل مشتریان ومشاور آنها در انتخاب محصولات آزمایشگاهی است که نیازمند می باشند.